مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آنچه ما را دلواپس می‌کند نداشتن وقت کافی است / مربی تیم ملی فوتبال ایران

مربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه فدراسیون در تصمیم‌گیری جهت بازی تدارکاتی تاخیر داشت، گفت: آنچه ما را دلواپس می‌کند نداشتن وقت کافی است.&nbs

آنچه ما را دلواپس می‌کند نداشتن وقت کافی است / مربی تیم ملی فوتبال ایران

مربی تیم ملی فوتبال ایران: آنچه ما را دلواپس می کند نداشتن وقت کافی است

عبارات مهم : ایران

مربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه فدراسیون در تصمیم گیری جهت بازی تدارکاتی تاخیر داشت، گفت: آنچه ما را دلواپس می کند نداشتن وقت کافی هست.

به گزارش مهر، اوسیانو کروز درخصوص نتیجه های دو دیدار دوستانه تیم ملی گفت: نتیجه های بسیار مثبت هست. باوجود سختیهایی که جهت هماهنگی این دو مسابقه داشتیم از جمله تاخیر فدراسیون در تصمیم گیری، کارها از نظر آنچه که از سوی تیم ارائه شد و تثبیت کیفیت بازیکنان، به خوبی پیش رفت. ما همه می دانیم که کارهای زیادی در پیش است که باید انجام بدهیم ولی چشم انداز بسیار امیدوارکننده هست. حداقل آنچه که به کار تیم بستگی دارد.

آنچه ما را دلواپس می‌کند نداشتن وقت کافی است / مربی تیم ملی فوتبال ایران

وی در ادامه راجع به دستاوردهای کادر فنی از دو مسابقه اظهار داشت: در مسابقه با پاناما ما تلاش کردیم چند بازیکن را در پست تازه امتحان کنیم که به نظر نیاز به موارد گزینش بیشتری داشتیم. برابر ونزوئلا، رونمایی از یک تیم نیرومند تر بود ولی هنوز تلاش می کنیم مواردی را آزمایش کنیم. در آخر همه بازیکنان غیر از امیر عابدزاده که دروازه بان بود، این وقت را یافتند که در مسابقه های حضور داشته باشند. ما هم به اهدافمان جهت ارائه تجربه بین الملی زیاد به بازیکنان درمقابل فوتبال سرعتی و فشرده آمریکایی برسیم که ما می توانیم در گروهمان در جام جهانی با آنها رویارو شویم.

کروز در آخر در پاسخ به این سئوال بزرگترین نگرانی تیم از حالا به بعد چه چیزی هست، گفت: آنچه که ما را دلواپس می کند احساس نداشتن وقت کافی جهت کار کردن با بازیکنان بطور ایده آل تا جام جهانی در تیم هست. ما امیدواریم فدراسیون بتواند به ما کمک کند. جهت مثال حریفان ما را هر چه سریعتر تعیین کند تا اینکه تمام آماده سازیهای چه فنی و چه لجستیکی بتواند به عالی ترین شکل انجام شود. اگر تصمیمات سریع و صحیح انجام شود ما می توانیم بهتر کار کنیم و شرایط بهتری را جهت بازیکنان فراهم نماییم تا تکامل پیدا نموده و رشد کنند.

مربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه فدراسیون در تصمیم‌گیری جهت بازی تدارکاتی تاخیر داشت، گفت: آنچه ما را دلواپس می‌کند نداشتن وقت کافی است.&nbs

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | مسابقه | بازیکنان | تیم ملی ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs