مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استمرار نتیجه های سینوسی آبی‌ها با منصوریان ، سایپا یک – استقلال صفر

به گزارش ایسنا، از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، سایپا از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بود.

استمرار نتیجه های سینوسی آبی‌ها با منصوریان ، سایپا یک – استقلال صفر

سایپا یک – استقلال صفر/ استمرار نتیجه های سینوسی آبی ها با منصوریان

عبارات مهم : برخورد

دیدار تیم های سایپا و استقلال با دومین شکست استقلال در لیگ برتر همراه شد.

به گزارش ایسنا، از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، سایپا از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بود. تقابل شاگردان علی دایی و علیرضا منصوریان در نهایت با پیروزی یک بر صفر سایپا تمام شد تا علی دایی جهت نخستین بار بتواند تیم های منصوریان را در لیگ برتر شکست دهد.

استمرار نتیجه های سینوسی آبی‌ها با منصوریان ، سایپا یک – استقلال صفر

محمد عباس زاده در دقیقه ۵۸، از روی نقطه پنالتی جهت سایپا گلزنی کرد.

مهدی رحمتی از استقلال و محمد عباس زاده و روزبه شاه علی دوست از سایپا نیز با کارت زرد داور جریمه شدند.

به گزارش ایسنا، از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، سایپا از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بود.

قضاوت این دیدار محمدرضا زاهدی فر بر عهده داشت.

سایپا با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول افزایش کرد. استقلال هم با پنج امتیاز از چهار بازی در انتظار سقوط چند پله ای در جدول رده بندی ماند.

نیمه نخست

در دقیقه ۱۲، علی قلی زاده حرکتی را از سمت چپ زمین استقلال شروع کرد و با اشتباه یعقوب کریمی وارد محوطه جریمه شد. ذر حالی که قصد داشت توپ را به هم تیمی خود پاس بدهد، کریمی توپ را به کرنر زد.

استمرار نتیجه های سینوسی آبی‌ها با منصوریان ، سایپا یک – استقلال صفر

در دقیقه ۱۷، مهدی ترابی از سمت راست زمین استقلال وارد محوطه جریمه شد و پاس در عرض او از برابر دستان رحمتی عبور کرد ولی در دهانه دروازه بازیکنی وجود نداشت که توپ را به گل تبدیل کند.

در دقیقه ۱۹، سرور جپارف از برابر محوطه هجده قدم رو به دروازه سایپا شوت زنی کرد که توپ او با برخورد به مدافعان سایپا میان اخباری و شهباززاده قرار داده شد ولی سنگربان سایپا سریعتر به توپ رسید.

به گزارش ایسنا، از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، سایپا از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بود.

در دقیقه ۲۰، پاس یعقوب کریمی داخل محوطه جریمه سایپا به شهباززاده رسید که او با دو بار سر توپ زدن، مدافعان سایپا را فریب داد ولی شوتش به برخورد به دیگر بازیکن سایپا به کرنر رفت.

در دقیقه ۲۱، ضد حمله سریع بازیکنان سایپا به وسیله مهدی ترابی، با پاس خوب این بازیکن پشت سر بازیکنان استقلال به علی قلی زاده رسید ولی ضربه او را مهدی رحمتی در موقعیت خطرناکی به کرنر فرستاد.

استمرار نتیجه های سینوسی آبی‌ها با منصوریان ، سایپا یک – استقلال صفر

در دقیقه ۲۳، کرنر بازیکن نفت بعد از عبور از روی سر همه بازیکنان به آرش رضاوند رسید و او با عبور از یعقوب کریمی ضربه ای را زد که باز هم بازیکنان استقلال به کرنر فرستادند.

در دقیقه ۲۹، پاس خوب سرور جپارف در داخل محوطه جریمه به وریا غفوری رسید و شوت محکم و پر قدرت او با برخورد به تیر دورتر دروازه، تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۳۰، حسن بیت سعید پاس خوبی را برابر محوطه شش قدم به سجاد شهباززاده داد که شوت شهباززاده با برخورد به مدافعان سایپا کمانه کرد و با برخورد به دستان اخباری به کرنر رفت. ضربه کرنر در ادامه به بازیکنان استقلال رسید و شوت وریا غفوری با زهم به پای بازیکن سایپا خورد و به اخباری رسید.

نیمه دوم

در شروع این نیمه علی قلی زاده در داخل محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شد که در شرایط تک به تک سید مهدی رحمتی توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۴۷، سایپا به وسیله محمد عباس زاده دروازه استقلال را باز کرد که کمک داور اول اعلام خطای آفساید کرد و گل این تیم مردود شد.

در دقیقه ۵۰، مهدی ترابی از فاصله حدودا ۲۵ متری تا دروازه استقلال پشت ضربه ایستگاهی قرار داده شد که شوت دقیق او را مهدی رحمتی مشت کرد.

در دقیقه ۵۵، محمد عباس زاده با مهدی رحمتی تک به تک شد که رحمتی با اشتباه او را سرنگون کرد تا پنالتی به سود سایپا اعلام شود و رحمتی هم کارت زرد بگیرد.

گل: محمد عباس زاده پشت ضربه پنالتی تیمش قرار داده شد و با شوتی محکم به وسط دروازه، گل نخست سایپا را به ثمر رساند. عباس زاده بعد از گل چندین مرتبه پشتک زد که با تصویر العمل منفی هوادران مواجه شد و داور کارت زرد را به عباس زاده نشان داد.

در دقیقه ۶۴، علی قلی زاده بعد از چند متر حرکت با توپ شوتی زنی کرد که ضربه محکم او با برخورد به استقلالی ها به کرنر رفت.

در دقیقه ۶۸، شوت محکم داریوش شجاعیان از فاصله نسبتا دور، با برخورد به مدافعان سایپا به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۲، پرتاب بلند وریا غفوری به داخل محوطه جریمه با خروج اشتباه اخباری مواجه شد که توپ برابر پای بازیکن استقلال افتاد ولی نتوانستند گلزنی کنند.

در دقیقه ۷۳، همکاری غفوری با جپارف موقعیت خوبی را جهت مدافع استقلال فراهم کرد ولی اخباری سریع تر از او به توپ رسید تا غفوری با سرعت زیادی به تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین بخورد.

روزبه شاه علیدوست بازیکن سایپا در دقیقه ۹۲ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

این دیدار حساس با پیروزی یک بر صفر نارنجی پوشان به آخر رسید.

ترکیب سایپا: محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، رضا علیاری، دانیال ماهینی، امید خالدی، رضا اسدی، روزبه شاه علی دوست، علی قلی زاده، آرش رضاوند ( حامد شیری ۹۰)، مهدی ترابی و محمد عباس زاده (رضا جعفری ۷۷)

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، یعقوب کریمی ( مهدی قائدی ۷۲)، روزبه چشمی، مجتبی جباری، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید، سرور جپارف و سجاد شهباززاده ( علی قربانی ۴۴)

واژه های کلیدی: برخورد | استقلال | استقلال | مهدی رحمتی | سید مهدی رحمتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs