مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دلایل یک تاخیر دو ساله ، موسیقی «ابد و یک روز» خیلی پیچیده بود

آهنگساز فیلم « ابد و یک روز» به بهانه انتشار آلبوم موسیقی این اثر سینمایی از انگیزه ها و دغدغه های خود جهت ساخت موسیقی فیلم برگزیده جشنواره سی و چهارم فیلم فجر

دلایل یک تاخیر دو ساله ، موسیقی «ابد و یک روز» خیلی پیچیده بود

موسیقی «ابد و یک روز» خیلی پیچیده بود/ دلایل یک تاخیر دو ساله

عبارات مهم : آلبوم

آهنگساز فیلم « ابد و یک روز» به بهانه انتشار آلبوم موسیقی این اثر سینمایی از انگیزه ها و دغدغه های خود جهت ساخت موسیقی فیلم برگزیده جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سخن گفت.

امید مدیر دانا آهنگساز فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به بهانه انتشار آلبوم موسیقی این فیلم در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد: این آلبوم مشمول بر ۱۱ قطعه است که بعضی از آثار در متن فیلم گنجانده نشده بود ولی ما تصمیم گرفتیم در آلبومی که پیش روی مخاطب قرار می گیرد، این قطعات نیز منتشر شود. در این آلبوم حسام اینانلو نوازنده کمانچه، علی توکلی نوازنده رباب، محمدرضا پوستی نوازنده عود و فیروزه مدیر دانا به عنوان دستیار گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

دلایل یک تاخیر دو ساله ، موسیقی «ابد و یک روز» خیلی پیچیده بود

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با تاخیری دوساله نسبت به انتشار آلبوم فیلم «ابد و یک روز» اقدام کرده هست، بیان کرد: این تعلل من بود که آلبوم با تاخیری دوساله نسبت به پخش فیلم منتشر شود کما اینکه اصلا هم قصد نداشتم آلبوم را منتشر کنم ولی بعد از بازخورد خوبی که از سوی مخاطبان و کارشناسان گرفتم ترغیب شدم تا کار را در قالب یک آلبوم منتشر کنم.

این آهنگساز سینما تاکید کرد: من اساسا خود را آهنگساز فیلم می دانم و تا آنجایی که مخاطبان من را می شناسند، بنده طی این سال ها عمده تمرکزم را روی حوزه سینما و کار با هنرمندانی چون ابوالفضل جلیلی، رخشان بنی اعتماد، کیانوش عیاری، علیرضا داود نژاد و کارگردان صاحب نام دیگر معطوف کرده ام. بنابراین فکر نمی کنم فعلا تصمیمی جهت اجرای تجربه های دیگری در عرصه موسیقی اعم از اجرای کنسرت داشته باشم. البته در این مورد هیچ گاه نمی توان به صورت قطعی جیزی را اعلام کرد آیا که شاید روزی بخواهم جهت بعضی از آثارم اجرای زنده هم داشته باشم.

آهنگساز فیلم « ابد و یک روز» به بهانه انتشار آلبوم موسیقی این اثر سینمایی از انگیزه ها و دغدغه های خود جهت ساخت موسیقی فیلم برگزیده جشنواره سی و چهارم فیلم فجر

رئیس دانا گفت: «ابد و یک روز» یکی از عالی ترین تجربه های من در عرصه آهنگسازی است که در عین سخت بودن کار برایم کار بسیار پیچیده ای بود و امروز بسیار خوشحالم که فضای کار به گونه ای بوده تا موسیقی فیلم جهت مخاطب نتیجه خوبی داشته هست.

«ابد و یک روز» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی و تهیه کنندگی سعید ملکان محصول سال ۱۳۹۴ هست. این فیلم در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برنده ۹ گروه تحریریه سایت بلورین در بخش اصلی، ۲ گروه تحریریه سایت عالی ترین فیلم و عالی ترین کارگردانی در بخش نگاه نو و گروه تحریریه سایت عالی ترین فیلم از نگاه تماشاگران شده است هست. این فیلم روایت خانواده ای است که درگیر پرسشها مختلفی همچون اعتیاد، تهی دستی، بیکاری و، از همه مهم تر، روابط عاطفی میان اعضای خانواده هست. به دنبال رهایی از این مشکلات، داستان هایی در حین تدارک دیدن مراسم عروسیِ سمیه شکل می گیرد که منجر به اتفاقات و تغییراتی در رابطهٔ افراد خانواده می شود.

موسیقی متن فیلم سینمایی «ابد و یک روز» ساخته امید رئیسی دانا به وسیله موسسه «پرده هنر موسیقی» و شرکت «ترانه شرقی» منتشر و روانه بازار موسیقی شده است است.

دلایل یک تاخیر دو ساله ، موسیقی «ابد و یک روز» خیلی پیچیده بود

واژه های کلیدی: آلبوم | انتشار | موسیقی | خانواده | سینمایی | نوازنده | اجرای زنده | اجرای کنسرت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs