مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آیا ناظران دوربین‎ها مانع این خودکشی نشدند؟ ، ذوالنور از بررسی تخلف در خودکشی سیدامامی خبر داد

نماینده مردم قم راجع به پرونده خودکشی کاووس سیدامامی در زندان گفت: در حال بررسی هستیم که آیا افرادی که آنلاین به دوربین‌ها دسترسی داشته‎اند، اقدامی نکرده‎اند و

آیا ناظران دوربین‎ها مانع این خودکشی نشدند؟ ، ذوالنور از بررسی تخلف در خودکشی سیدامامی خبر داد

ذوالنور از بررسی تخلف در خودکشی سیدامامی خبر داد/ آیا ناظران دوربین‎ها مانع این خودکشی نشدند؟

عبارات مهم : امنیت

نماینده مردم قم راجع به پرونده خودکشی کاووس سیدامامی در زندان گفت: در حال بررسی هستیم که آیا افرادی که آنلاین به دوربین ها دسترسی داشته‎اند، اقدامی نکرده‎اند و مانع این اقدام نشدند؟ باید به این تخلف پیگیری شود.

مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی به خبرآنلاین گفت: تعدادی از نمایندگان پیش از این از زندان اوین دیدار کردند، بعضی از مسولان زندان هم به کمیسیون امنیت آمدند و فیلم خودکشی ایشان را در کمیسیون ارائه دادند.

وی در پاسخ به این پرسش که شما فیلم را دیدید؟ گفت: من وقت نکردم به این جلسه بروم ولی بعضی از دوستان که در این جلسه حضور داشتند و این فیلم را دیدند می گفتند از ابتدای اینکه ایشان جهت خودکشی تلاش می کند تا لحظه ای که فوت می کند، دوربین ها همه این مراحل را فیلم برداری کرده اند و دوستان در کمیسیون امنیت اذعان داشتند که این خودکشی طبیعی بوده است.

آیا ناظران دوربین‎ها مانع این خودکشی نشدند؟ ، ذوالنور از بررسی تخلف در خودکشی سیدامامی خبر داد

او افزود: ما در حال بررسی هستیم که آیا افرادی که آنلاین به دوربین ها دسترسی داشته اند، اقدامی نکرده اند و مانع این خودکشی نشدند؟ باید به این تخلف پیگیری شود.

واژه های کلیدی: امنیت | زندان | دوربین | خودکشی | دوربین | کمیسیون | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs