مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث شوهرم هر لحظه فرزند را آزار می داد ، مرد افغانی بی رحم فرزندش را به زمین کوبید و کشت/ مادر کودک

مرد 34 ساله ای که در یک اقدام جنون آمیز، نوزاد دو ماهه اش را به علت گریه صبحگاهی به دیوار کوبید و او را به نحوه فجیعی کشت، صبح روز گذشته در حالی به ارتکاب جنایت

مرد افغانی بی رحم فرزندش را به زمین کوبید و کشت/مادر کودک:شوهرم هر لحظه فرزند را آزار می داد

عبارات مهم : بیدار

مرد 34 ساله ای که در یک اقدام جنون آمیز، نوزاد دو ماهه اش را به علت گریه صبحگاهی به دیوار کوبید و او را به نحوه فجیعی کشت، صبح روز گذشته در حالی به ارتکاب جنایت اعتراف کرد که با سوالات تخصصی و فنی قاضی خاص قتل عمد، به تناقض گویی افتاد.

خراسان نوشت:دیروز عقربه های ساعت به هشت صبح نزدیک می شد که قاضی «کاظم میرزایی» به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و کارآگاهان اداره جنایی، عازم بیمارستان شهید هاشمی نژاد شدند تا این عنوان را از نزدیک بررسی کنند.

پزشکان بیمارستان در حالی از فوت پسر دو ماهه خبر دادند که آثار کودک آزاری روی گردن و سر وی مشهود بود. قاضی خاص قتل عمد با دیدن خراشیدگی کنار گردن و کوفتگی که روی سر «بنیامین» وجود داشت بلافاصله پی به ارتکاب جنایتی هولناک برد و با استفاده از شیوه های فنی و قضایی به تحقیق در این باره پرداخت.

شوهرم هر لحظه فرزند را آزار می داد ، مرد افغانی بی رحم فرزندش را به زمین کوبید و کشت/ مادر کودک

ابتدا مقام قضایی از پدر و مادر نوزاد که او را به بیمارستان رسانده بودند سوالاتی کرد. آن ها که گویی سخنان ارزش را با یکدیگر چند بار مرور کرده بودند به قاضی میرزایی گفتند: «صبح سریع در حال خوردن صبحانه بودیم که ناگهان احساس کردیم چیزی در گلوی نوزاد گیر کرده است.بعد هم حال او وخیم شد که بلافاصله به بیمارستان رساندیم.

در این هنگام قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب از مادر کودک پرسش کرد: بعد این خراشیدگی ها را چه کسی روی سر و صورت فرزندتان ایجاد کرده است؟ مادر که با شنیدن این پرسش دست و پایش را گم کرده بود بعد از مکث کوتاهی گفت: نمی دانم! حتما در بیمارستان ایجاد شده است هست. پسرم زنده بود که او را به مرکز درمانی آوردیم ولی حالا می گویند فرزند شما فوت کرده!

مرد 34 ساله ای که در یک اقدام جنون آمیز، نوزاد دو ماهه اش را به علت گریه صبحگاهی به دیوار کوبید و او را به نحوه فجیعی کشت، صبح روز گذشته در حالی به ارتکاب جنایت

قاضی خاص قتل عمد که دیگر یقین داشت جنایت هولناکی در پی کودک آزاری رخ داده هست، دامنه تحقیقات را به محل زندگی زوج مذکور کشاند.

مادربزرگ نوزاد به مقام قضایی گفت: قبلا دامادم نوزاد را اذیت می کرد و گاهی او را کتک می زد!

قاضی میرزایی با شنیدن این جملات، دستور بازداشت زوج مذکور را صادر کرد و از پزشکان قانونی خواست علت فوت نوزاد را اعلام کنند. ولی هنوز نظریه پزشکی قانونی به دادسرا گزارش نشده بود که قاضی خاص قتل عمد با پوشه ای از اسناد و مدارک مستند پشت میز قضاوت نشست و مادر 22 ساله نوزاد را پرسش پیچ کرد.

شوهرم هر لحظه فرزند را آزار می داد ، مرد افغانی بی رحم فرزندش را به زمین کوبید و کشت/ مادر کودک

قاضی گفت: طبق بیانات همسایگان که در پرونده وجود دارد شما همسر دوم «ح-ح» هستی و او گاهی فرزند شما را کتک می زد به طوری که صدای گریه های وحشتناک نوزاد را همسایگان شما نیز شنیده اند! زن جوان با مشاهده مدارکی که فکر نمی کرد در طول دو ساعت جمع آوری شده است باشند به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: همسرم معتاد بود که از او طلاق گرفتم و با این مرد 34 ساله افغانی ازدواج کردم ولی او گاهی «بنیامین» را کتک می زد. امروز (دیروز) هم حدود ساعت پنج بامداد از خواب بیدار شدم و چای نبات جهت پسرم درست کردم آیا که قصد استحمام داشتم و امکان داشت در این مدت پسرم از خواب بیدار شود.

به همین علت به همسرم گفتم: هنگامی که «بنیامین» بیدار شد و گریه کرد، چای نبات به او بدهد تا ساکت شود! ولی چند دقیقه بعد از داخل حمام ناگهان صدایی را شنیدم که انگار شیئی محکم به زمین افتاد البته حدود سه بار این صدا را شنیدم! هنگامی که هراسان بیرون آمدم، دیدم پسرم بی هوش است و دستانش به یک طرف می افتاد. بلافاصله او را به درمانگاه رساندیم ولی دیگر نفس نمی کشید! البته قبلا هم همسرم او را با دست کتک می زد یا گلویش را می گرفت ولی امروز خیلی محکم او را زده بود به طوری که صدایش را از داخل حمام شنیدم! و بعد فهمیدم که او پسرم را سه بار به دیوار کوبیده است!

مرد 34 ساله ای که در یک اقدام جنون آمیز، نوزاد دو ماهه اش را به علت گریه صبحگاهی به دیوار کوبید و او را به نحوه فجیعی کشت، صبح روز گذشته در حالی به ارتکاب جنایت

وی در پاسخ به پرسش دیگر قاضی میرزایی که پرسید آیا ماجرای کتک زدن فرزندت را به اورژانس اجتماعی بهزیستی یا مراکز دیگر اطلاع ندادی؟ گفت: همسرم مرا ترساندن می کرد و می گفت: وای به حالت اگر کسی از این عنوان چیزی بفهمد. من هم می ترسیدم!

در پی اعترافات این زن جوان، پدر کودک نیز برابر میز قضاوت قرار داده شد و بعد از آن که فهمید دیگر همه چیز لو رفته است گفت: من در واقع با همسر دیگرم زندگی می کنم و از او صاحب فرزند 10 ساله ای هستم! ولی از گریه های «بنیامین» خسته شده است بودم! امروز صبح هم هنگامی که از خواب بیدار شد و مادرش را ندید شروع به گریه کرد. من که دیگر عصبانی شده است بودم او را بلند کردم و چند بار به زمین کوبیدم به طوری که بخشی از بدنش روی فرش قرار داده شد و سرش به زمین اصابت کرد.

شوهرم هر لحظه فرزند را آزار می داد ، مرد افغانی بی رحم فرزندش را به زمین کوبید و کشت/ مادر کودک

این گزارش حاکی هست، با اعترافات صریح مرد «دو زنه!» در جلسه بازپرسی، قاضی کاظم میرزایی با صدور قرار بازداشت موقت، وی را در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داد تا تحقیقات راجع به زوایای تاریک این پرونده جنایی و همچنین چگونگی قتل نوزاد دو ماهه ادامه یابد.

واژه های کلیدی: بیدار | فرزند | نوزاد | بنیامین | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs