مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث قتل مرد همسایه بعد از ناکامی در اخاذی

چهار مرد و زن که قصد داشتند از مرد همسایه اخاذی کنند، بعد از ناکامی در اجرای نقشه‌شان او را از بالکن به پایین پرت کردند.

قتل مرد همسایه بعد از ناکامی در اخاذی

عبارات مهم : بوشهر

چهار مرد و زن که قصد داشتند از مرد همسایه اخاذی کنند، بعد از ناکامی در اجرای نقشه ارزش او را از بالکن به پایین پرت کردند.

به گزارش جام جم، بعد از ظهر آخرین روز بهمن ماه سال گذشته فوت مشکوک مردی در یکی از بیمارستان های عالی شهر بوشهر به پلیس گزارش شد.

با تحقیقات پلیسی مشخص شد، مرد 42 ساله بر اثر سقوط به پارکینگ منزل اش جان باخته هست. ماموران با حضور در محل اتفاق به تحقیقات محلی پرداخته و متوجه شدند مرد جوان از بالکن منزل اش سقوط نکرده است.

قتل مرد همسایه بعد از ناکامی در اخاذی

از سوی دیگر، همزمان با سقوط مرگبار، ساکنان یکی از آپارتمان ها که دو زن و دو مرد بودند، ناپدید شدند. با کشف این سرنخ، احتمال عمدی بودن سقوط مطرح و ساکنان آپارتمان طبقه چهارم مورد نظر، تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، پلیس با هماهنگی مقام قضایی بعد از باز کردن واحد طبقه چهارم و مشاهده آثار درگیری در بالکن، طرح دستگیری دو مرد و دو زن ساکن واحد را در دستور کار قرار داد.

چهار مرد و زن که قصد داشتند از مرد همسایه اخاذی کنند، بعد از ناکامی در اجرای نقشه‌شان او را از بالکن به پایین پرت کردند.

سردار خلیل واعظی از عملیات چندشاخه، پیچیده و طولانی پلیس جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهمان در دو شهرستان استان خبر داد و اظهارکرد: متهمان دستگیر شده است به بزه ارتکابی اعتراف کردند و گفتند مقتول را به بهانه های متفاوت به واحد مسکونی کشاندند و قصد اخاذی داشتند که بعد از مقاومت مقتول، وی را از بالکن به پایین پرت کردند. چهار متهم این پرونده بعد از قتل و قبل از این که کسی متوجه ماجرا شود، از محل فرار کرده بودند

تحقیقات از متهمان در پلیس آگاهی بوشهر ادامه دارد.

قتل مرد همسایه بعد از ناکامی در اخاذی

واژه های کلیدی: بوشهر | تحقیقات | دستگیری | استان بوشهر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs