مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث قصدخودکشی نداشتم،قصدنحات دوستم را داشتم که پرت شدم / دختر نوجوان اصفهانی

با گذشت چند روز از ماجرای خودکشی جنجالی دو دختر نوجوان اصفهانی، هنوز اخبار و حواشی این ماجرا تکاندهنده فروکش نکرده و گمانه زمانی‌های متفاوت در این باره ادامه دا

دختر نوجوان اصفهانی:قصدخودکشی نداشتم،قصدنحات دوستم را داشتم که پرت شدم

عبارات مهم : خودکشی

با گذشت چند روز از ماجرای خودکشی جنجالی دو دختر نوجوان اصفهانی، هنوز اخبار و حواشی این ماجرا تکاندهنده فروکش نکرده و گمانه زمانی های متفاوت در این باره ادامه دارد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:برخی مسئولان، ابتدا این خودکشی را به چالش «نهنگ آبی» ارتباط دادند و بعضی هم این فرضیه را رد کردند. با این حال دکتر اسدبیگی -رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور- به صراحت گفت که شواهد نشان می دهد خودکشی دو دختر نوجوان اصفهانی هیچ ارتباطی به بازی یا چالش نهنگ آبی ندارد.

وی دیروز راجع به آخرین شرح این ماجرا گفت: «همان طور که پیش تر هم گفتم این خودکشی هیچ ارتباطی با نهنگ آبی ندارد و مددکاران ما در اصفهان به طور جدی این مسأله را پیگیری کرده اند. خوشبختانه حال «نیلوفر» -دختر نجات یافت- رو به اصلاح است و صبح چهارشنبه عمل موفقیت آمیزی روی پاهایش انجام شده است است.»

قصدخودکشی نداشتم،قصدنحات دوستم را داشتم که پرت شدم / دختر نوجوان اصفهانی

وی افزود: «وی در نخستین اظهاراتش بیان کرده، قصد خودکشی نداشته و جهت نجات دوستش جلو رفته که ناخواسته سقوط کرده هست. همچنین بعد از کشف شدن علائم خاص روی بدن دختر فوت شده است شایعاتی مطرح شد و این زخم ها را به بازی یا چالش خاصی ربط دادند. ولی واقعیت این است که خراش های روی دست های نوجوان جانباخته به خاطر تلاش ناکام وی جهت خودکشی در گذشته بوده است.»

اسدبیگی با توصیه ای به خانواده ها گفت: «امیدوارم خانواده ها به بهداشت روانی فرزندانشان توجه بیشتری داشته باشند و جو صمیمی تری را در منزل ایجاد کنند. چه بسا بسیاری از اتفاقات ناگوار مشابه، به خاطر ارتباط نادرست میان والدین و فرزندان رخ می دهد. ضمن اینکه امیدوارم بزودی طرح مددکار اجتماعی در مدارس اجرا شود تا مددکاران و مشاوران متخصص نوجوانان را در همان محیط آموزشی راهنمایی کنند. به طور قطع طرح مددکار اجتماعی می تواند در برابر کارها نوجوانان و جوانان عاملی پیشگیرانه باشد.»

با گذشت چند روز از ماجرای خودکشی جنجالی دو دختر نوجوان اصفهانی، هنوز اخبار و حواشی این ماجرا تکاندهنده فروکش نکرده و گمانه زمانی‌های متفاوت در این باره ادامه دا

رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور در پاسخ به این سؤال که آیا نوجوان نجات یافته از سوی اورژانس اجتماعی مورد حمایت قرار خواهد گرفت یا خیر، گفت: «به طور قطع بعد از اینکه این نوجوان به سلامتی جسمی مورد نیاز رسید، اورژانس اجتماعی کشور با تمام توان خدمات روانی – اجتماعی را ارائه خواهد داد.»

واژه های کلیدی: خودکشی | نوجوان | نوجوانان | اورژانس اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs