مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال ۹۷

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مصوبه تازه کمیسیون تلفیق، دست دولت جهت پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال

پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال ۹۷

پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال ۹۷

عبارات مهم : میلیون

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مصوبه تازه کمیسیون تلفیق، دست دولت جهت پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال ۹۷ باز است.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اصلاحات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق، گفت: بعضی از اشتباهات اصلاح شد که یک نمونه آن جدول شماره ۱۴ مربوط به هدفمندی هست. بر این اساس درآمد هدفمندی یارانه ها ۱۰۲ هزار میلیارد تومان تعیین و مقرر شد یارانه همانند سال ۹۶ پرداخته شود.

پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال ۹۷

وی با بیان اینکه راهبردی جهت از بین بردن یارانه ها وجود ندارد، اظهار کرد: بر اساس مصوبه تازه کمیسیون تلفیق، ۳۰ هزار میلیارد تومان جهت پرداخت یارانه نقدی در نظر گرفته شده است که این رقم تا ۴۱ هزار میلیارد تومان قابل زیاد کردن هست. اگر این رقم را تقسیم بر ۴۵ هزار و ۵۰۰ و ضرب در ۱۲ ماه سال کنیم، ۷۶ میلیون نفر را در بر خواهد گرفت. اگر هم دولت افراد پردرآمدی را پیدا کرد می تواند یارانه آنها را پرداخت نکند. این عنوان در قانون آینده نگری شده است است ولی اینکه بخواهیم به یک عده یارانه بدهیم و بگوییم سایر متقاضیان دریافت یارانه باید عضویت کنند و اثبات کنند که مستحق دریافت یارانه هستند روشی است که ما آن را قبول نداریم.

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه درآمدهای هدفمندی یارانه ها باید به حساب خزانه واریز شود، گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، دست دولت جهت پرداخت یارانه به ۷۶ میلیون نفر با مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان باز هست. همچنین جهت کمیته امداد و بهزیستی هفت هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است است که طبق فرمول برنامه ششم پرداخت می شود.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مصوبه تازه کمیسیون تلفیق، دست دولت جهت پرداخت یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ۷۶ میلیون ایرانی در سال

وی اضافه کرد: کمیسیون تلفیق اصلاحاتی را در بودجه اعمال کرده ولی این اصلاحات کلی و اساسی نبوده هست. سقف اوراق همکاری کم کردن یافته، هدفمندی اصلاح شده است ولی هنوز نمایندگان ایراداتی به بودجه دارند و رای آوری آن در جلسه فردا (چهارشنبه) بستگی به دفاع و بیانات نمایندگان مخالف و موافق دارد.

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی در آخر راجع به موضع این فراکسیون نسبت به بودجه، گفت: ما در جلسه روز یکشنبه هم به شکل فراکسیونی رای ندادیم البته بودجه را در جلسات متعدد بررسی کردیم و جمع بندی مان این بود که رای اعضای فراکسیون آتش به اختیار باشد. در مورد اصلاحات تازه هم فراکسیون باید تشکیل جلسه دهد و بعد جمع بندی ما در این باره اعلام خواهد شد.

واژه های کلیدی: میلیون | یارانه | کمیسیون | لایحه بودجه | دریافت یارانه | پرداخت یارانه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs