مسیر – جهت آزمایش فناوری میلادی بالستیک

مسیر – جهت: آزمایش فناوری میلادی بالستیک روزنامه کره شمالی موشک بالستیک اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی هفته‌ دلال‌بازی جهت ارز

هفته گذشته بازار ارز شرایط خاصی را تجربه کرد و دلار و یورو که در زیاد صرافی‌ها با محدودیت عرضه مواجه بود با چندینه قیمت در بازار مشاهده شد؛ اتفاقی که به دلال‌با

هفته‌ دلال‌بازی جهت ارز

هفته دلال بازی جهت ارز

عبارات مهم : بازار

هفته گذشته بازار ارز شرایط خاصی را تجربه کرد و دلار و یورو که در زیاد صرافی ها با محدودیت عرضه مواجه بود با چندینه قیمت در بازار مشاهده شد؛ اتفاقی که به دلال بازی در آخرین روزهای سال دامن زده هست.

به گزارش ایسنا، در هفته گذشته بازار ارز شرایط متفاوتی را تجربه کرد. در تمام روزهای هفته اخیر، خریداران جهت تهیه دلار و یورو مجبور بودند که در صف های طولانی ساعت ها منتظر بمانند. علت این اتفاق هم محدودیت در فروش دلار و یورو بود که فقط به چند صرافی محدود شده است بود. صرافی های دیگر عموما دلار و یورو نمی فروختند یا اگر هم فروش داشتند، با قیمت آزاد می فروختند.

در هفته گذشته به طور مشخص دلار و یورو دو قیمت در بازار آزاد داشت؛ یک نرخی که روی تابلو اعلان قیمت ها درج بود که حدود ۴۴۶۰ تا ۴۴۷۰ تومان در طول هفته نوسان داشت و دیگری، دلار آزاد با قیمت ۴۷۰۰ تا ۴۸۰۰ تومان بود که در واقع عمدتا با این قیمت در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

هفته‌ دلال‌بازی جهت ارز

اگر ملاک را قیمت دلار بانکی در نظر بگیریم، دلار هفته با ثباتی داشت و تنها ۱۰ تا ۱۵ تومان در طول هفته در نوسان بود. ولی دلار آزاد نوسان بیشتری داشت و حدود ۱۰۰ تومان در همین بازه زمانی در عوض کردن بود.

افرادی که جهت خرید دلار و یورو در صف می ایستادند، عمدتا به دو دسته تقسیم می شدند؛ عده ای مسافر بودند و جهت تهیه ارز مجبور شدند در صف های طولانی منتظر بمانند و عده ای دیگر، کسانی بودن که جهت کسب سود و خرید ارز با قیمت ارزان تر و فروش آن با قیمت بالاتر در صف ها حضور داشتند.

هفته گذشته بازار ارز شرایط خاصی را تجربه کرد و دلار و یورو که در زیاد صرافی‌ها با محدودیت عرضه مواجه بود با چندینه قیمت در بازار مشاهده شد؛ اتفاقی که به دلال‌با

همچنین در هفته گذشته اوضاع یورو مانند دلار بود و با دو قیمت در بازار مشاهده شد. یورو روی تابلو اعلان قیمت صرافی ها حدود ۵۴۰۰ تومان درج شد ولی قیمت واقعی و آزاد آن حدود ۵۹۰۰ تومان بود.

از طرف دیگر بازار سکه در هفته ای که گذشت متعادل تر و با روند نزولی قیمت مواجه شد. اوضاع تقاضا جهت انواع سکه نسبت به ارز در روزهای اخیر کمتر بوده است که همین امر باعث شد بازار سکه با کم کردن قیمت ها روبرو شود.

قیمت سکه تمام در ابتدای هفته گذشته یک میلیون و ۵۹۲ هزار تومان بود که در انتهای هفته به یک میلیون و ۵۸۳ هزار تومان رسید و ۹۰۰۰ تومان کم کردن قیمت پیدا کرد.

هفته‌ دلال‌بازی جهت ارز

واژه های کلیدی: بازار | نوسان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs